آپارتمان 80 متر دونبش نوساز زوج
1 سال پیش در تهران
کپی شد
قیمت کل
18٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
231٬250٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
به نام خدا
املاک کوروش گیشا
✅️آپارتمان 80 متر 2خواب دونبش
✅️2چند قدمی پارک
✅️سالن پرده خور مستطیل نور مستقیم
✅️آشپرخونه اوپن هایگلس AGT
✅️بدون دیوار مشترک با واحد مجاور
✅️5طبقه 2 واحدی در مجموع 10 واحد
✅️پارکینگ سندی بدون مزاحم و انباری سندی
✅️داکت LG
✅️قیمت قابل مذاکره
✅️برای بازدید و اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایل های مشابه با هر بودجه و سلیقه ای تماس بگیرین
در صورت مشغول بودن ممنون میشم دوباره تماس بگیرین
✅️مشاور شما پویان