تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متر پارکینگ دار باغ نرده/مطهری

آپارتمان 80 متر پارکینگ دار باغ نرده/مطهری

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
80
ساخت
1402
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک آرسیس

✨باغ نرده نبش کوچه 20 ✨

✅فروش آپارتمان در ابعاد و موقعیت های مختلف ✅
کد1و 15 باغ نرده 160 متر پکیج کولر گازی 4 طبقه تک واحدی 3 خواب متری 40
کد 2باغ نرده 157 متر پارکینگ آسانسور 6 واحده 3 خواب متری 42
کد 3 باغ نرده 90 و 110نوساز شمالی پارکینگ آسانسور متری 40 تومن
کد 5 باغ نرده 70 متر نوساز تک واحدی پارکینگ دار 2 خواب طبقه سوم آسانسور متری 42 تومن
کد 6 باغ نرده 170 متر نوساز 6 طبقه تک واحدی آسانسور پارکینگ جنوبی 3 خواب متری 40
کد 9 باغ نرده 68 متر طبقه سوم 2 خواب پارکینگ دار متری 42
کد 10 باغ نرده 75 متر طبقه سوم 2 خواب پارکینگ دار متری 39
کد 12 باغ نرده 78 متر طبقه چهارم پارکینگ آسانسور تک واحدی متری 47 میلیون
کد 13 باغ نرده 54 متر سال ساخت 85 بدون پارکینگ همکف تک خواب قیمت 1800
کد 18 باغ نرده 75 و 85 متر نوساز خام 5 طبقه 9 واحدی 2 خواب پارکینگ
✅برای اطلاعات بیشتر به دفتر مراجعه فرمائید ✅

☎️56127791☎️