ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 80 متری/تک واحدی/طبقه دوم/تک خواب
آپارتمان 80 متری/تک واحدی/طبقه دوم/تک خواب
2 هفته پیش در خلخال
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
41,250,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
✨️همراهتان در رسیدن به ملک ایده آل شما✨️
☘️ماهان هستم مشاور تخصصی شما☘️
----------------------------------------------------------------------------------
‼️ساختمان دو طبقه شخصی ساز‼️
◾️80 متر مربع
◾️طبقه 2
◾️تک واحدی
✔️تک خواب نورگیر
✔️کمد دیواری
✔️پذیرایی پرده خور غرق نور
✔️آشپزخانه کاربردی با کابینت مختصر
✅️پارکینگ
✅️حیاط دلباز ماشین رو
❗️دارای 50 درصد قدرالسهم از عرصه❗️
◽️ویو ابدی به مناظر شهر
◽️منطقه امن و آرام
◽️سند تک برگ آماده انتقال
⚠️تا شهریور مستاجر دارد.
▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎-▪︎
مشاورین املاک 《کلید خلخال》
↩️امور ملکی خود را به ما بسپارید. در کوتاه ترین زمان، با مشاوره اصولی و درست، برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.
☎️آماده دریافت فایل های شما به صورت تلفنی.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.