تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری/شهرجدید هشتگرد

آپارتمان 80 متری/شهرجدید هشتگرد

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
80
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬625٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
دپارتمان بزرگ میران⭐

⭐شامل 30 کارشناس برتر درکلیه امور ملکی درشهر جدید هشتگرد⭐

⭐باسلام
صادق اشرفی هستم کارشناس امور ملکی شما

⭐مالک فروشنده واقعی

⭐مشخصات واحد فوق☝☝☝

⭐مدارک تکمیل قابل استعلام ازعمران

⭐لوکشین عالی/فاز7/کلبه سازان

⭐فایل های موجود/خام
⭐پروژه های تراسازه تبریز/جهادنصر/آذرنگ عمران/کلبه سازان/عمران سوله/آذین اسکان/فرشتگان/مهر9/53/آرتیمان/عرفان/آرتمیس دیزین/و......

⭐فایل های مشابه مناسب با بودجه شما موجود میباشد

⭐برای اطلاع از بقیه فایل هاتماس بگیرید

⭐بامن طعم شیرین خانه دار شدن را تجربه کنید

⭐دوستدار شما اشرفی