تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری متخصصین2 سهند(صدرای دوم)

آپارتمان 80 متری متخصصین2 سهند(صدرای دوم)

1 سال پیش در تبریز

متراژ
80
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬625٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
با سلام
آپارتمان فوق در شهر سهند در فاز2 متخصصین2 صدرای دوم به فروش میرسد

⭕بهترین منطقه برای سرمایه گذاری وزندگی

⬅️در صورت کمبود وجه نقد می توان واحد را تا 200میلیون به رهن کامل داد

⬅️در صورت کمبود وجه نقد می توان تا مبلغ 640میلیون وام برداشت

⬅️که هر 100 میلیون اقساطش ماهی 2.200 میباشد

⭕مشاور املاک آذرآبادگان⭕

آدرس املاک:سهند، مابین میدان جانبازان ومادر

وجدانی

جعفر زاده