تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80متری/سند تک برگ/سه نبش

آپارتمان 80متری/سند تک برگ/سه نبش

2 سال پیش در کرج

متراژ
80
ساخت
1395
قیمت کل
3٬030٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬875٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ [آ ب آ] با 4 شعبه فعال در سطح گلشهر
مشاور امور ملکی[عرفان شعبانی]

آپارتمان 80متری
2خوابه

✅️نزدیک به بلوار اصلی

✅️قابلیت اخذ وام تا 600 میلیون
✅️قابلیت رهن 400 میلیون

☑️فایل های مشابه با تمامی مبالغ موجود میباشد
☑️جهت تمامی امور ملکی در خدمت شما عزیزان هستیم

◀️شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در تمامی ساعات روز تماس بگیرید

⚪️آدرس دفتر:بین خیابان افتخاری و صفاریان املاک آ ب آ شعبه 1