آپارتمان 81 متری دوخواب *چهاراه اول فرد*
2 سال پیش در تهران
کپی شد
قیمت کل
12٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬024٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
به نام خدا
املاک کوروش گیشا
✅️آپارتمان 81 متر
✅️2 خواب استاندارد کمد دار با نور مستقیم
✅️سازنده قدیمی و بنام منطقه
✅️آشپرخونه اوپن
✅️بدون دیوار مشترک با واحد مجاور
✅️5طبقه 2 واحدی در مجموع 10 واحد
✅️پارکینگ سندی بدون مزاحم و انباری سندی
✅️سرمایش کولر آبی و گرمایش شوفاژ و پکیج
✅️قیمت قابل مذاکره تخفیف بسیار خوب در جلسه
✅️برای بازدید و اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایل های مشابه با هر بودجه و سلیقه ای تماس بگیرین
در صورت مشغول بودن ممنون میشم دوباره تماس بگیرین
✅️مشاور شما پویان