تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 81متری/چهارواحده /مهرشهر

آپارتمان 81متری/چهارواحده /مهرشهر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
81
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬864٬000 تومان
طبقه
1
⬅️باسلام وعرض ادب➡️

✅️ یکواحداپارتمان( چهارواحده )واقع در"مهرشهر"با مشخصات زیر بفروش میرسد.✅️

◀️ آپارتمان 81متری نوساز،دوخوابه دارای کمد دیواری، طبقه بالا با پذیرایی دلباز ونوردهی بالا،داری پارکینگ، انباری،
ساختمان شیک ومشاعات تمییز▶️

✔️قابلیت رهن تا 350
دارای کابینت هایگلاس،کف سرامیک ،شیرآلات اهرمی
دارای گاز صفحه ای ،هود، آبگرمکن و
فول امکانات✔️

⭕️ضمنا واحد همکف 68متری هم درهمین چهارواحده هم موجوداست⭕️

⚜️ باهمراهی هوشمند وبا برنامه ریزی سرمایه گذاری کنید.⚜️

✅️ مشاورین املاک تامرادی درزمینه مشارکت،تهاتر،خرید وفروش زمین، مسکونی ،تجاری،اپارتمان،ویلایی،وهمچنین پیش فروش ،میزبان مشاوره وانتخاب شما عزیزان هستیم.✅️

⬅️⬅️باما درارتباط باشید.➡️➡️

✅️ آدرس املاک: مهرشهر، خیابان اصلی فاز4 مشاورین املاک تامرادی✅️

مشاورشما: ممبینی