تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 82 متری/ 25 متر تراس اختصاصی

آپارتمان 82 متری/ 25 متر تراس اختصاصی

2 سال پیش در تهران

متراژ
82
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬560٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 82 متری / 2 خواب
25 متر تراس اختصاصی خارج از سند
سند تکبرگ و آماده انتقال
دسترسی سریع و آسان به مراکز خرید، مترو و اتوبان

✅ قابلیت اخذ وام تا 960 میلیون
✅ قابلیت رهن تا 400 میلیون

⚠️ جهت مشاوره رایگان، هماهنگی بازدید و کسب اطلاع از فایل های مشابه دیگر و متناسب با بودجه و سلیقه خود ، تماس حاصل فرمایید.

✨کارشناس و مشاور منطقه الماسی✨