تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 82 متری/بیمه ایران/ویو آزاد

آپارتمان 82 متری/بیمه ایران/ویو آزاد

1 سال پیش در اراک

متراژ
82
ساخت
1402
قیمت کل
2٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬243٬000 تومان
طبقه
8
شفافیت معاملات و امنیت سرمایه در املاک آراک✅
_______________________________________________
- فروش آپارتمان 82 متری / بر خیابان شهدای صفری
- مجتمع مهندسی ساز بیمه ایران { با امنیت مثال زدنی }
- دسترسی عالی و آسان به تمامی مراکز خدماتی رفاهی
- دارای فضای بازی کودکان و محوطه بزرگ
- ویو کاملا آزاد و مشجر رو به باغات
- پلان تفکیکی با پذیرایی مربعی
- موقعیت جنوبی و نورگیری عالی
- سقف کناف و نورپردازی شده

- جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
_______________________________________________

✅ همه به شما خانه میفروشند ما به شما آینده ✅

کارشناس امور ملکی : خانم دانیالی
املاک آراک واقع در انتهای خیابان ملک
با مدیریت جناب رضا قهیه ای