تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 82متر/دوخواب/ویو ابدی/فوول

آپارتمان 82متر/دوخواب/ویو ابدی/فوول

1 سال پیش در تهران

متراژ
82
ساخت
1397
قیمت کل
2٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬463٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✅82متر
✅دو خواب
✅طبقه ششم
✅اسانسور
✅روبه نما
️ویو ابدی
✅نما تراورتن
✅6سال ساخت
✅پکیج و رادیات
✅کولر گازی2عدد
✅بالکن
✅اکواریوم
✅کافه بار
پارکینگ اختصاصی
✅انباری اختصاصی