تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان،82متری،اینتاپارس، فاز6شمال کوه نور

آپارتمان،82متری،اینتاپارس، فاز6شمال کوه نور

2 سال پیش در پرند

متراژ
82
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬829٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
پکیج
دپارتمان راسا پیشرو در خدمات ملکی شهر پرند
با دقت مطالعه فرمایید
⬅️خرید و فروش ⬅️رهن و اجاره
⬅️ اداری مسکونی ⬅️تجاری اداری
مسکن مهر شخصی ساز
ویلایی مشاعی
⬅️مشخصات ملک
⬅️ فاز6 شمال بلوار کوه نور
⬅️پروژه خوش نقش اینتاپارس
⬅️متراژ82
⬅️2خواب بزرگ استاندارد
⬅️طبقه3
⬅️امکانات واحد فول تمیز
⬅️بلوکهای B
⬅️مستاجر نشسته 145میلیون تومان رهن از مبلغ کسر میشود
⬅️امکانات رفاهی و خدماتی ،مدرسه،بازارچه،ایستگاه تاکسی،و.....
⬅️ پرسودترین و بهترین انتخاب شهر پرند برای سرمایه گذاری بدون ریسک
مشاور و کارشناس خرید و فروش:مهرزاد افشار
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!