تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 83 متر 2 خوابه شیک فول لوکیشن

آپارتمان 83 متر 2 خوابه شیک فول لوکیشن

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
83
ساخت
1395
قیمت کل
3٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬060٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
سلام و درود

⚜️املاک ادیب⚜️

⚪با ما در خانه رویایی خود لحظات خوشی را تجربه کنید⚪

83 متر 2 خوابه ، طبقه 2 واحد پر نور ، آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کف سرامیک ، کابینت های گلاس ، کناف و نورپردازی ، کمد دیواری داخل اتاق ها ، تراس دار ، اتاق پنجره خور ، کولرآبی ، شوفاژ پکیج ، مجتمع آرام و بسیار خوب با همسایگان عالی ، دسترسی عالی به خیابان اصلی و فروشگاه ، بر خیابان 10 متری

⚪سند تک برگ آزاد⚪
کمک خرید :
وام مسکن تا 800 میلیون
قابل رهن تا 500 میلیون رهن

✅برای کسب اطلاعات بیش تر تماس بگیرید✅

⚜️قوی ترین فایلینگ منطقه 13⚜️

املاک ادیب یار همیشگی شما

لطفاً در صورت خرید و فروش ، رهن و اجاره و کلیه امور ملکی خود با ما تماس بگیرید.

آدرس دفتر : سه راه سیمین ، خیابان دکتر حسابی ، لاین کندرو ، 500 متر بعد از کلینیک ریه فروردین ، املاک ادیب