تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 83 متر/سنددار/بازارچه

آپارتمان 83 متر/سنددار/بازارچه

1 سال پیش در محمدشهر

متراژ
83
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️بنام خداوند خورشید و ماه⚜️

⚜️سلام خدمت همشهریان عزیز⚜️

✔️83 متر
✔️سند تک برگ
✔️2 خواب
✔️طبقه 1 از 4
✔️طبقات 2 واحدی
✔️نمای پشت
✔️ساخت 95
✔️کولر آبی کانال کشی شده
⬅️دست مستاجر به مبلغ 285 تا برج 10

✅️املاک پرهام

⚜️مشاور شما: جهانی⚜️

⚜️خانه دار شدن را رویا ندانید⚜️

⚜️برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید⚜️

⬅️آدرس دفتر: محمدشهر/بلوار بهشتی/ نرسیده به آتش نشانی / نبش خیابان بازارچه/ املاک پرهام

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️لوکیشن دفتر املاک پرهام