تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 83 متری/شهر جدید هشتگرد

آپارتمان 83 متری/شهر جدید هشتگرد

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
83
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬060٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬771٬000 تومان
طبقه
1
〽️دپارتمان بزرگ میران〽️

✔️شامل 30 کارشناس برتر در کلیه امور ملکی در شهر جدید  هشتگرد✔️
_._._._._._.__

سلام :صادق اشرفی  هستم کارشناس امور ملکی شما

_._._._._._.__
   
  __مشخصات واحد__

⚜️اپارتمان خوش نقشه و نورگیر .

⚜️ملک ارزنده و قابل تحسین .

⚜️لوکیشن عالی .

⚜️مشاعات تمیز قابل تحسین .

⚜️دسترسی اسان به مراکز رفاهی و تجاری . 

⚜️فرصتی ایده آل برای سکونت و سرمایه گذاری .

⚜️سند 3جانبه 5 برگی قابل استعلام ازعمران

⚜️برای اطلاعات بیشتر از سایر فایل های زمین، آپارتمان، ویلا، مسکن مهر، رهن و اجاره با شماره ما تماس بگیرید*

دوستدارشما اشرفی

_._._._._._.__

✨ضمنا مجموعه دپارتمان میران شامل افراد حقوقدان در زمینه ملکی ، طراحان برتر دکوراسیون داخلی در زمینه بازسازی و ترمیم و دکراتیو و همچنین سازندگان بنام جهت مشارکت در ساخت یاری رسان شما عزیزان خواهد بود✨