تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 83 متری/لوکیشن عالی/مهرشهر

آپارتمان 83 متری/لوکیشن عالی/مهرشهر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
83
ساخت
1403
قیمت کل
2٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬903٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
(بنام معمار هستی)

⚜️با سلام و عرض ادب

✔️فروش آپارتمان 83 متری/فاز 4 مهرشهر

⭕️مشاور:مهندس شیرخانی

آدرس:اصلی فاز 4 مهرشهر،بعد از 18 متری دوم،املاک تامرادی