تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 83متری/ فرهنگیان فاز 2 /سند دار

آپارتمان 83متری/ فرهنگیان فاز 2 /سند دار

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
83
ساخت
1394
قیمت کل
2٬739٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
7
⭐گروه مشاوران املاک مسکن ستارگان برتر ⭐

با 6 شعبه فعال در کشور دو شعبه در کرمانشاه

⚡آپارتمان 7 طبقه
⚡جنوبی دو واحدی
⚡طبقه 7 تکمیل
⚡دو خوابه نور گیر
⚡پزیرایی مربعی با نور گیری کامل
⚡فول امکانات (پارکینگ،انباری، آسانسور )
⚡پارکینگ هم کف
⚡سند تک برگ
⚡مبلغ 200 میلیون در رهن مستاجر تا پایان تیر ماه
⚡دارای 200 میلیون وام بانک مسکن که از مبلغ ⚡کل کسر می شود .قسط وام ماهی 5 میلیون

عکس و فیلم بیشتر در روبیکا فرستاده می شود

⭐قبل از گرانتر شدن ملک سرمایه گذاری کنید ⭐

♦️مشاور املاک؛ خانوم مهندس رستمی