تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 83متری فول خوش نقشه

آپارتمان 83متری فول خوش نقشه

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
83
ساخت
1400
قیمت کل
1٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬903٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨دپارتمان لوتوس

✅بسیار خوش نقشه و تمیز
✅بدون پرتی
✅واحد فول امکانات می باشد.
✅کناف کاری شده
✅انباری آسانسور
✅متراژ مفید واحد 83متر

⬅️دسترسی آسان به مراکز خرید و رفاهی و مدرسه
⬅️دارای مدارک معتبر و قابل استعلام از شرکت عمران
⬅️نقل انتقال یک روزه در دفتر خانه
⬅️قابلیت رهن تا170
⬅️بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری

✨بازدید همه روزه می باشد.
✨فایل های مشابه مناسب با بودجه شما موجود می باشد.

✨دپارتمان لوتوس