تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 84 متر شهریار شهرک وایین(وامدار)

آپارتمان 84 متر شهریار شهرک وایین(وامدار)

2 سال پیش در شهریار

متراژ
84
ساخت
1401
قیمت کل
3٬024٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
^^^^بسم الله الرحمن الرحیم^^^^

((((((مسکن 7000))))))

مشخصات ملک:
شهریار
شهرک وایین
متراژ 84 نوساز فول امکانات
اتاق 2
اتاق خواب ها تخت خور
ساختمان واقع در بلوک 1
خیابان 12 متری
واحد رو به افتاب رو ب نما
دسترسی آسان به مراکز تفریحی و رفاهی
ساختمان نزدیک به بلوار اصلی شهرک

(((به درخواست مالک از گذاشتن عکس واحد معذوریم بازدید مشکلی ندارد)))

[فروش واحد های خود را به ما بسپارید]

شرایط پرداخت:
450 رهن به روز واحد ✅
250 زمان تنظیم سند ✅
دو میلیارد و سیصد و بیست و چهار میلیون تومان✅
مبلغ کل: 3،024 میلیون تومان ✅

نشانی دفتر املاک:
شهریار شهرک وایین نرسیده به میلاد 8 جنب داروخانه مسکن 7000
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن7000