تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 84متری دو خواب/فول، سازمان برنامه شمالی

آپارتمان 84متری دو خواب/فول، سازمان برنامه شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1384
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬476٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با سلام:::

85متری دو خواب فول امکانات با بالکن
سازمان برنامه شمالی