تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 84متری فاز 6شمال فرابتن تخلیه

آپارتمان 84متری فاز 6شمال فرابتن تخلیه

1 سال پیش در پرند

متراژ
84
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬285٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
‼️پروژه تمام بتن فرابتن

✅نما مشاعات تمیز درخور تحسین مهمان

✅تاپ لوکیشن با دسترسی های فوق العاده

✅مناسب خرید اولی ها
✅بلوک کامل ساکن دارد با مدیریت عالی و منظم

✅واحد فوق فول امکانات خیلی تمیز

✅سالن بزرگ و پرده خور روبه آفتاب
✅آشپزخانه بزرگ و سرتاسر کابینت ام دی اف
✅دوخواب بزرگ و استاندارد دارای کمد دیواری عمیق
✅تراس بزرگ برای آشپزی

✅فایل مستقیم با مالک بدون واسطه خرید کنید

✅برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
✅قطعا بازدید آخر و دلچسب شما

‼️درصورت کمبود بودجه تا 200 میلیون رهن می رود که بر عهده ما
⚜مشاور و امین شما منطقه قائدی ⚜
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!