تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متر/2 خواب/شیک/معبر 15 متری

آپارتمان 85 متر/2 خواب/شیک/معبر 15 متری

2 سال پیش در مشهد

متراژ
85
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬764٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
____________________________________________
دفتر سرمایه گذاری املاک خاتونی
انتخاب بر اساس توان شما و هنر ما
____________________________________________
⚜85 متر✔
⚜2 خواب✔
⚜خوش نقشه✔
⚜خیابان 15 متری✔
⚜نورگیر عالی✔
⚜امتیازات جدا✔
⚜نزدیک به بازار گل✔
⚜موقعیت مکانی عالی✔
____________________________________________
رویاهای واقعی، افراد واقعی، املاک واقعی
️مشاور شما: امیررضا میرابی