تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متر قرچک

آپارتمان 85 متر قرچک

2 سال پیش در قرچک

متراژ
85
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬252٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
سند
تک برگ
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
85 متر
خوش نقشه و نورگیر
کف سرامیک
کابینت ام دی اف
400 رهن
600 وام
1250 نقد از شما