تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری 2خواب غرق نور واوان

آپارتمان 85 متری 2خواب غرق نور واوان

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
85
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬411٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
مالک فروشنده واقعی و بسیار پول لازم

⚜️املاک بزرگ VIP⚜️

متری 1 میلیون زیر قیمت منطقه

✔️ شرایط واحد :
4 طبقه 3 واحدی طبقه 1
آسانسور انباری و تراس سندی و جای پارک فراوان بدون دغدغه برای خریدار
سازه عالی و بسیار خوش نقشه سالن و دو خواب نورگیر و پرده خور بدون یک سانت پرتی
تجهیز شده با بهترین متریال برند بازار
لوکیشن بکر و رو به پیشرفت واوان

✔️مدارک واحد :
سند تک برگ و تا مهر ماه سال 1403 آماده می شود و بابت هر روز دیرکرد در تحویل سند روزانه 3 میلیون تومان جریمه به خریدار پرداخت می شود
همچنین مبلغ 200 میلیون تومان از مبلغ کل بابت سند نزد خریدار باقی می ماند
قابلیت رهن تا 400 میلیون تومان که از مبلغ کل کسر میگردد

از اولین تماس تا آخرین لحظه ثبت سند به نام شما همراهتان هستیم

پیشنهاد مشاور : 《مخصوص لاکچری پسندان》

مشاور امین شما جاریانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ وی ای پی

گروه مشاوران املاک VIP برای تامین نیاز شما عزیزان شبانه روز در تلاشند