تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری اول فلاحی 38

آپارتمان 85 متری اول فلاحی 38

1 سال پیش در مشهد

متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
2٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬823٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام و عرض ادب
____________________
یک واحد 85 متری
واقع در فلاحی 38
شمالی واحد پشت کلا 10 واحد
طبقه آخر
زمین 340 متری
کوچه 20 متری
سند تک برگ آزاد آماده انتقال
دو خوابه
کف سرامیک
کمد دیواری
پارکینگ
انباری 6 متری
آسانسور
سرمایش کولر گازی
گرمایش پکیج رادیاتور
بازدید آزاد
___________________
قیمت مقطوع
با تشکر