تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری در شهرک هما

آپارتمان 85 متری در شهرک هما

1 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1390
قیمت کل
8٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬294٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

✅️بدون کوچکترین پرتی
✅️دو پارکینگ(1سندی؛1مزاحم)
✅️فایل شخصی
✅️بازدید=آزاد
✅️مدارک کامل بدون نقص

‼️✳️ فرصت ایده آل برای خرید✳️‼️

**********

اگه به دنبال ملک از بودجه 7 میلیارد تا 10 میلیارد میگردین 〽️

ما فایلینگ شخصی داریم
(فایل های زیر قیمت) که صرفا به مشتری های واقعی میگیم〽️
در صورت نیاز با من تماس بگیرید

**********

گروه مشاورین املاک بزرگ گالریا

مشاور شما:خدایی