تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری * سند تک برگ * رو به نما

آپارتمان 85 متری * سند تک برگ * رو به نما

1 سال پیش در کرج

متراژ
85
ساخت
1393
قیمت کل
2٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬941٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜⚜املاک نو اندیشان⚜⚜⚜
⚜رضایت و اعتماد شما اعتبار ماست⚜
⏪فروش واحد شما در سریع ترین زمان ممکن
⏪خرید برای شما با تنوع فایل بالا
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅آپارتمان 85 متری دو خواب رو به نما* نور واحد بی نظیر در تمام طول روز * نقشه واحد بسیار عالی

✅️واقع در بحر خیابان قدوسی ، تاپ لوکیشن

✅سند تک برگ و آماده انتقال ، امکان دریافت وام تا 700 میلیون

✅پارکینگ اختصاصی *آسانسور* انباری

✅️سالن پذیرایی فوق العاده خوش نور و بدون پرتی

✅️تمام واحد کاغذ دیواری و کناف کاری شده

✅دو خواب

✅️آشپزخانه کابینت های گلاس ، هود ، گاز رومیزی ، شیر الات اهرمی

✅️آیفون تصویری * درب ضد سرقت

✅مشاعات سنگ * راه پله عریض و استاندارد

✅ سرمایش کولر آبی* گرمایش پکیج

✅نما سنگ با نور پردازی منحصر به فرد
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅پیش فروش های معتبر و تضمینی در مناطق مختلف مشکین دشت

✅شرایط پرداخت عالی و اقساط شناور

✅متراژ های مختلف
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✍جهت هماهنگی و اطلاع از فایلهای دیگر با ما در ارتباط باشید