تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری فروشی

آپارتمان 85 متری فروشی

1 سال پیش در گنبد کاووس

متراژ
85
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬529٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
««««« amlake Rahpooyan »»»»»

آپارتمان 85 متری فروشی

مجتمع آفتاب ، خیابان مدرس

متراژ : 85 متر مربع

توضیحات:
بالکن بسیار زیبا با ویوی مناسب و بدون مزاحم
حال و پذیرایی با نورگیری عالی
اتاق های خواب هردو دارای نورگیری بسیار خوب
آشپزخانه دارای پنجره رو به بیرون ،تهویه مطبوع و مناسب

٫٫ در این بلوک این واحد تک واحدی محسوب میشه و مشاعات تمیز و مرتب با همسایه های بسیار خوب و آشنا به فرهنگ آپارتمان نشینی فی المجموع نسبت به برخی واحد های مشابه موقعیت بهتری دارد٫٫

مناسب برای هر نوع سلیقه و سرمایه گذاری

قیمت: یک میلیارد و صد و پنجاه

دسترسی خوب به امکانات رفاهی و فروشگاهی و نزدیک به بازار و .....

ثبت آگهی در سایت از شما ، پیگیری تا حصول نتیجه با ما

مشاور املاک صابری نیا هستم در خدمت همشهریان عزیز

آدرس دفتر : گنبد کاووس خیابان خیام جنوبی نبش تقاطع شهید رمضانی