تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری . مسکن مهر کمالوند

آپارتمان 85 متری . مسکن مهر کمالوند

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
1٬020٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بنام خالق هستی

________________________________

✅️ مسکن مهر طاق گستران کمالوند
✅️ طبقه سوم
✅️ واحد دونبش میباشد
✅️ مبلغ 550 وام دارد
✅️ زیر قیمت مناسب سرمایه گذاری

__________________________
✅️ کارشناس امور ملکی : بیرانوند

_________________________