تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری نوساز در *شهرجدیدهشتگرد*

آپارتمان 85 متری نوساز در *شهرجدیدهشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
1٬657٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

✴️آپارتمان نوساز زیر قیمت در شهرجدید مهستان

✅️85متری
✅️2خوابه
✅️سیستم اعلان و اطفای حریق
✅️ نزدیک به تمامی امکانات رفاهی، ورزشی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی
✅️فاصله تا مترو و اتوبان 2 دقیقه
✅️مدارک معتبر و قابل استعلام
✅️سند تکبرگ بعد از دریافت پایانکار

⚠️لازم بذکر است که شهرک دارای 3 فاز آپارتمان میباشد که فاز اول کلید تحویل
فاز دوم 85 درصد پیشرفته فیزیکی داشته و تحویل 6 الی 8 ماه آینده میباشد
فاز سوم 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تحویل 12 الی 15 ماه آینده میباشد
(شما میتوانید با مبلغ بسیار اندک در فاز دوم ششصد میلیون تومان و فاز سوم هفتصد میلیون تومان پیش پرداخت در این شهرک واحد دلخواه خود را پیش خرید نمایید)

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بوجه شما در شهرجدیدهشتگرد و حومه(کوشکزر، فشند، خور، هیو،هشتگرد قدیم، کردان، کوهسار و ...)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید

ثبت امتیاز برای آگهی