تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85 متری/ پروژه میثم نهاجا

آپارتمان 85 متری/ پروژه میثم نهاجا

2 سال پیش در پرند

متراژ
85
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
1٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬235٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
10
بسم تعالی
____________________________________________
سلام/ براتون الماس فاز 4 شمال آوردم

فوری فوری ‼️

☑️آپارتمان 85 متری پروژه قدر میثم نهاجا
☑️لوکیشنی بسیار عالی روبه،بازارچه،تره بار
☑️فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری در پرند
☑️مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

☑️بهترین گزینه برای خرید زیر قیمت بازار
☑️واحد 85 متر تک خوابه و 75 متر مفید است
☑️فول امکانات تمامی امکانات در واحد گذاشته شده است
☑️تخلیه بروز برای سکونت شما
☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
توجه داشته باشید حتماً قبل از عید خرید کنید ‼️

☑️در بهترین زمان با بهترین قیمت خرید کنید و خرید خود را به رخ بکشید

☑️دارای انباری سندی بزرگ
☑️پارکینگ محوطه ای دیوار کشی شده و دارای گیت نگهبانی 24 ساعته
____________________________________________
دیگه بهتر از این چی میخواین من که حرفی ندارم

☑️مشاور رایگان حضور و غیر حضوری رایگان

☑️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☑️مشاور شما ماکان
____________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک