تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85متری طبقه اول باهنر

آپارتمان 85متری طبقه اول باهنر

3 ساعت پیش در باهنر

متراژ
85
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,176,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⭐ آپارتمان 85 متری در طبقه اول با امکانات کامل!

⭕ مشخصات کلیدی:
- متراژ: 85 متر
- 2 خواب
- سال ساخت: 1393
- طبقه: 1 از 3
- پارکینگ: دارد
- انباری و بالکن: دارد

✅ امکانات داخلی:
- کف سرامیک، کابینت MDF
- سیستم گرمایشی شوفاژ و سرمایشی داکت اسپلیت
- سقف گچبری و دیوار نقاشی

⚜️ موقعیت عالی: نزدیک به مراکز خرید و محله ای آرام

❗ فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی!

☎️ برای بازدید و اطلاعات بیشتر با اعظمی، کارشناس فروش، تماس بگیرید. توجه: ملک در حال حاضر مستاجر دارد.