تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 85متری فاز پنج جنوبی عرصه وام تسویه

آپارتمان 85متری فاز پنج جنوبی عرصه وام تسویه

2 سال پیش در پردیس

متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
2٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬647٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
13
☘️بنام خالق هستی☘️

▪️▪️▪️با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

✅یک واحد در فاز پنج جنوبی پردیس

❌‼️❌تمامی قیمت ها کارشناسی شده و به دور از هیجانات بازار

❌طبقه دوم با لابی شیک و مدیر بلوک بسیار فعال

☑️✅مشاعات بسیار مناسب و مخصوص خانواده

✅دسترسی عالی به مرکز شهر

‼️✅☑️❌واحد تسویه کامل است.

⚜️✔️دسترسی آسان نزدیک به خود بلوک به مراکز خرید داروخانه مراکز آموزشی و....

⚜️✔️ویو بدون مشرف به سمت آزاد راه تهران پردیس

⚜️✔️بلوک کاملا ساکن دارد.محوطه بسیار منظم و درختکاری شده مرتب

❌✅واحد بسیار تمیز و مرتب می باشد و تمامی امکانات لازم را دارد.

‼️‼️مستاجر تخلیه به روز(100ماهی 6میلیون اجاره شده)

☑️▪️✅قابلیت اجاره تا 300میلیون رهن کامل
مناسب برای سرمایه گذاری و ساکن شدن

☑️تمامی عکسها و فیلم ها مطلق به خود واحد است

‼️❌‼️تمامی مدارک قابل استعلام در حضور خریدار

❌☑️با مجوز رسمی از اتحادیه

‼️✅‼️فایل های مشابه با بودجه شما ⬅️مناسب برای سرمایه گذاری و ساکن شدن⬅️با قیمت های متنوع موجود است

___▪️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین
بازدید همه روزه با هماهنگی قبلی

___▪️جاودان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین عزیزی

وظیفه ما ارائه مشاوره کامل تا لحظه انتخاب و خواسته ما دوستی با شما عزیزان برای ادامه مسیر میباشد.

ثبت امتیاز برای آگهی