ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 85متری/پارکینگ اختصاصی/سند/بازسازی
آپارتمان 85متری/پارکینگ اختصاصی/سند/بازسازی
6 روز پیش در استقامت 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
69,294,000 تومان
طبقه
4
✨ما به جای شما گشته ایم✨
⚜️⚜️آپارتمان85متری استقامت یک⚜️⚜️
کد:1091
✅اپارتمان 4 طبقه
☑️ 12 واحد
✅دارای تراس
☑️سالن بدون ستون مناسب برای هر مدل چیدمان
☑️فول بازسازی
✅دارای لوکیشن فوق العاده از نظر فرهنگ و دسترسی به امکانات
⭕اولویت با اولین بازدید کننده⭕
❌موارد مشابه نیز موجود است
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
✍️مشاوره حقوقی و همراه شما
از اولین بازدید تا آخرین امضا
**〽️خانم مهندس مهدوی〽️**
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت