تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 86 متر/ 2 خواب / هزار سنگ (درکه)

آپارتمان 86 متر/ 2 خواب / هزار سنگ (درکه)

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1389
قیمت کل
12٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
**مجموعه آژانس های املاک قدیم درکه **