آپارتمان/86 متر/شهر جدید هشتگرد/ پروژه هسا اکباتان
1 سال پیش در هشتگرد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
86
ساخت
1396
قیمت کل
1٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬790٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⭐ بسمه تعالی
⭐متین اسدی هستم کارشناس امور
ملکی شما در شهر جدید مِهستان
⚜️بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و سکونت⚜️
⚜️لوکیشن فوق العاده و دسترسی عالی⚜️
⚜️آسانسور...پارکینگ....انباری⚜️
⚜️هسا اکباتان
⚜️پروژه چسبیده به فاز یک
⚜️86 متر
⚜️با مدیریت مهندس سینا آقازاده⚜️
⚜️دارنده سه گواهینامه ایزو از کشور انگلستان⚜️
⚜️بزرگترین وگسترده ترین فایلینگ منطقه⚜️
⚜️برای مطلع شدن از فایل های مشابه تماس بگیرید⚜️
⚜️اعتماد شما اعتبارماست دپارتمان بزرگ آقازاده ⚜️
سند دار/سند تک برگ/خرید/فروش/نوساز/تهاتر/معاوضه با خودرو/سرمایه گذار/سرمایه گذاری/مسکن مهر/شخصی ساز/تجاری/مغازه/اداری/معاوضه/مسکونی/مهستان/شهر جدید هشتگرد/فاز1/فاز2/فاز3/فاز4/فاز7
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.