تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 86 متر . گلشن 1

آپارتمان 86 متر . گلشن 1

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
86
ساخت
1393
قیمت کل
2٬395٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬848٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

✅️ ملک خالی میباشد

__________________________________________

☯️ برای اطلاعات بیشتر و بازدید ملک تماس بگیرید

☯️ کارشناس امور ملکی : بیرانوند

______________________________