تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 86متری،فول امکانات،نزدیک مترو

آپارتمان 86متری،فول امکانات،نزدیک مترو

1 سال پیش در کرج

متراژ
86
ساخت
1395
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬651٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
♛گـروہ مشاوریـن امـلاڪ و مستـغلات رویـاט ♛

❗دیدن این آگهی اتفاقی نیست❗

✅دسترسی آسان به مترو
✅دسترسی آسان به تمامی مراکز خرید و درمانی

مراجعه نمایید⚜️»

♦️آدرس املاک: گلزار غربی،اختر غربی،روبه روی درب جنوبی پارکینگ مترو،مشاورین املاک رویان ♦️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐