تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 87 متری،80 متری،95متری

آپارتمان 87 متری،80 متری،95متری

1 سال پیش در سبزوار

متراژ
87
ساخت
1392
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬712٬000 تومان
طبقه
2
هوالرزاق
واحد87 متری طبقه دوم دو واحدی امکانات فول فی 2/150 محدود دانشگاه
واحد 80 متری طبقه سوم دو واحدی امکانات فول
فی 1/900 محدوده دانشگاه♾
واحد 77 متری طبقه سوم دو واحدی امکانات فول
فی 2/100 محدوده دانشگاه♾
واحد 95 متری کلید اول و خام عارف طبقه 5 فی
2/280مبلغ ده درصد سر سند♾
واحد 80 متری طبقه همکف کلا دو طبقه حیاط دار
پارکینگ مستقل کلید اول سند سه دانگ فی 2/250
محدوده رازی 11 ♾

واحد 73 متری طبقه دوم بدون آسانسور
پله ها بسیار نرم راحت امکانات فول محدوده رازی 11 فی 1/680♾
واحد 93 متری طبقه اول امکانات فول فی2/330
منطقه بهار♾
واحد80 متری طبقه سوم امکانات فول محدوده ادیب 2♾
واحد85 متری طبقه اول بدون آسانسور امکانات فول فی 1800 محدوده فیاض♾
واحد 115 متری طبقه اول تک واحدی بدون آسانسور امکانات فول فی 2/400 محدوده دانشگاه♾
واحد100 متری طبقه دوم و سوم امکانات فول فی 3 محدوده ابن یمین♾
واحد 115 متری طبقه 6 امکانات فول فی 2/780
محدوده ابومسلم♾
آدرس ما نبش دانشگاه پانزده
مشاورین فسنقری / گودرزی
و موارد مشابه بسیار دیگر در تمامی رنج قیمت ها

369
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آژانس املاک09934017336