تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 87 متری شهرک فدک

آپارتمان 87 متری شهرک فدک

1 سال پیش در شاهرود

متراژ
87
ساخت
1398
انباری
ندارد
قیمت کل
850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬770٬000 تومان

❌لطفا تا انتها مطالعه بفرمایید ❌
یک فرصت استثناعی برای سرمایه گذارق در ملک
✅87 متر

❌بدون مشابه❌

❌️850 میلیون + 150 میلیون رهن مستاجر❌️

⚜️عرب اسدی هستم مشاور اختصاصی شما

⚜️⚜️آدرس دفتر ما
28 متری امام
جنب داروخانه حکیم سرنبش بالای کالا پزشکی احیا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شعبانی

صداقت خوش قولی خوش حسابی پایبند به اخلاقیات