تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 87متری

آپارتمان 87متری

1 سال پیش در مشهد

متراژ
87
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬988٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
✅ موقعیت مکانی حسابی شمالی
✅ نقشه خورچینی
✅ بازسازی کامل
✅ جنوبی
✅ 6واحدی ساختمان خلوت
✅ مورد مشابه موجود می باشد
✅ زیر قیمت منطقه
➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ " مهندسی فروش املاک نیکان"
“ تنظیم قرارداد زیر نظر کارشناس حقوقی اتحادیه املاک با بیش از 20 سال سابقه در منطقه وکیل آباد
باعرض سلام خدمت شما مشتریان عزیز
لطفا پس از مطالعه آگهی برای ثبت درخواست خود باما تماس بفرمائید
ما اختصاصا به تقاضای شما در سریعترین زمان رسیدگی می کنیم

واگذاری فوری ❌❌❌

❗مجری صفر تا صد شما در تمام مراحل خرید و فروش❗
باما در ارتباط باشید
➖➖➖➖➖➖➖➖
مهندسی فروش املاک نیکان
بین حسابی 23و25املاک نیکات ⭐⭐⭐⭐⭐
➖➖➖➖➖➖➖➖
▪️ مشاور تخصصی منطقه : محمد صابری ایرج