تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88 متر رویال پارک بلوک B

آپارتمان 88 متر رویال پارک بلوک B

2 سال پیش در قم

متراژ
88
ساخت
1402
قیمت کل
3٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬227٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
آپارتمان مجتمع رویال پارک بلوک B
88 متر 2خواب
املاک مدیران شما در مسیر انتخاب