ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 88 متری / 2خواب / فوول / اول اقبال
آپارتمان 88 متری / 2خواب / فوول / اول اقبال
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1389
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬454٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
3
✅ مناسب سخت پسندان
❌ جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا گرفتن مشاوره تماس گرفته شود.
⬛ ◼️◾▪️کارگزاری املاک کومه▪️◾◼️ ⬛
(حدفاصل میدان صارمی و هنرستان 13)
⚜️مشاور تخصصی منطقه 9 و 11⚜️
⚜️خرید و فروش ⚜️رهن و اجاره
⚜️مشارکت در ساخت ⚜️معاوضه و تهاتر
❌ کامل ترین فایل های منطقه را از ما بخواهید.
❌ امور ملکی خود را به ما بسپارید تا دراسرع به آنچه که می خواهید برسید.
✳️جهت بازید فایل های مشابه با شماره بالا تماس بگیرید✳️
❌ مشاور شما :صادق شُکری ❌
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت