تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88متر/فاز4 پردیس/دوتراس بزرگ/کد

آپارتمان 88متر/فاز4 پردیس/دوتراس بزرگ/کد

1 سال پیش در پردیس

متراژ
88
ساخت
1390
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
12٬626٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
فاز4
✔️طبقه اول
✔️سند تک برگ
✔️دوتراس بزرگ
✔️یک تراس 15 متردرپذیرایی
✔️یک تراس 13متردر آشپزخانه
✔️متراژبنا بدون تراس 88متر

طهماسبی