تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88متر /مرکز شهر لوکیشن

آپارتمان 88متر /مرکز شهر لوکیشن

1 سال پیش در تالش

متراژ
88
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
3
سلام دوستان
دفتر فنی و مهندسی املاک باتیس

‍⚖️کلیه قرارداد ها زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری انجام میشود‍⚖️

توضیحات:
✅آپارتمان 88متر
✅کاغذ دیواری
✅خونه کلا بازسازی شده بهترین فایل برای سرمایه گذاری و استفاده
✅ فروش فوری زیر قیمت بازار
✅نور گیر
✅واحد بدون کوچک ترین پرتی
(کولر اسپلیت و یخچال هم اگه خواستید هست میشه معامله کرد )جدا حساب میشه با قیمت مناسب.

☑️امکان معاوضه وجود دارد☑️

آدرس دفتر:گیلان،تالش،خیابان بهشتی،روبه روی آژانس البرز

دپارتمان مهندسین و املاک باتیس در تلاش است تا بهترین موقعیت های سرمایه گذاری را به شما معرفی نماید

این پایان ماجرا نیست بلکه آغاز تعهد ماست

✅بازدید و مشاوره همه روزه حتی ایام تعطیل✅
مشاور ؛شایان دشتیاری