تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88متری جنوبی الهیه کاشانی

آپارتمان 88متری جنوبی الهیه کاشانی

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
88
ساخت
1391
قیمت کل
2٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬886٬000 تومان
طبقه
2
⭐⭐به نام یگانه معمار هستی⭐⭐       
⭐دپارتمان املاک ستارگان برتر⭐

✅مشاور شما:بزرگی

〽️قیمت کارشناسی شده〽️کوچه مشجر
〽️بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و سکونت
〽️دسترسی سریع و آسان به تمامی مراکز درمانی و رفاه

✅تاپ لوکیشن الهیه
✅فول بازسازی شده
✅پارکینگ و انباری اختصاصی

آپارتمان خوش ساخت بدون پرتی/مشاعات عالی/نورگیری عالی/آشپزخانه نورگیر و فول کابینت/اتاق ها فول کمد دیواری
و ...

لطفا برای اطلاعات بیشتر،معرفی فایل های مشابه،تایم بازدید و مشاوره تماس بگیرید☎️