تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 88متری/نزدیک مترو/رو به نما

آپارتمان 88متری/نزدیک مترو/رو به نما

2 سال پیش در کرج

متراژ
88
ساخت
1402
قیمت کل
2٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬250٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️مشاورین املاک و مستغلات رویان⚜️

✅دسترسی آسان به مترو
✅نزدیک مراکز خرید
✅رو به نما
✅ویو باز
✅یه واحد خاص برای سخت پسندان
✅و.....

⭕قابلیت رهن تا 400 میلیون تومان⭕

✳️مشاور امور ملکی شما :فیض الهی ✳️
آدرس دفتر:گلزار غربی خ اختر غربی روبروی درب پارکینگ مترو

✨مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستیم ✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐