تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 89 متر روبه آفتاب فول

آپارتمان 89 متر روبه آفتاب فول

1 سال پیش در کرج

متراژ
89
ساخت
1396
قیمت کل
2٬508٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬179٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
توضیحات واحد⬇️

✅ساختمان 4 طبقه
✅دارای دوربین مداربسته

✅ دارای نقشه خوش چینش
✅دو خواب خوش قواره برای افراد خاص روبه آفتاب

✅فول امکانات
✅تراس ویژه قابل چیدمان و رو به نما

✅آشپزخانه تجهیز شده در قلب نقشه
✅بدون فضای مرده
قابلیت رهن تا 400
واحد تخلیه ست

❌عکس و اطلاعات و اگهی فیک نداریم❌
اینجا همه چیز واقعیست❗️

توجه کنید‼️

☑️پیشنهاد میکنم همین امروز برای بازدید از این واحد خاص شهرک وحدت دیدن کنید‼️

جهت اطلاعات بیشتر و بازدید شماره تماس بگیرید یا شماره تماس خود را ارسال کنید.

مشاور شما:
⚜️امیرذبیح اللهی⚜️

⚜️املاک آرامش⚜️

شهرک وحدت بیست متری نفت بعدازخدمات شهرداری روبه رو 13 شرقی املاک آرامش

✅با هر سلیقه و با هر بودجه ای برای شما مشتریان خاص فایل موجود است.