تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متر 2خواب کلید نخورده فول پرچم

آپارتمان 90 متر 2خواب کلید نخورده فول پرچم

1 هفته پیش در توحید

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏23,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
3
______________
95 متر / 2 خواب استاندارد
فول امکانات
_________________________
✅کارشناس حسینی
✅الهی روزیتان هزار برابر شه