آپارتمان 90 متر فول امکانات(بازسازی کامل)
1 سال پیش در تهران
کپی شد
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
138٬888٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تأمین کننده آب گرم
موتورخانه
به نام خدا
املاک کوروش گیشا
✅️آپارتمان 90 متر 2خواب
✅️0 تا 100 بازسازی کامل با متریال درجه یک
✅️سالن پرده خور مستطیل نور مستقیم
✅️بدون دیوار مشترک با واحد مجاور
✅️5طبقه 2 واحدی در مجموع 10 واحد
✅️پارکینگ سندی بدون مزاحم و انباری سندی
✅️سرمایش کولر آبی و گرمایش شوفاژ و موتورخانه
✅️قیمت قابل مذاکره
✅️برای بازدید و اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایل های مشابه با هر بودجه و سلیقه ای تماس بگیرین
در صورت مشغول بودن ممنون میشم دوباره تماس بگیرین
✅️مشاور شما پویان